روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X مسئول جدید کمیته فرهنگی ، ورزشی شورای نظرآقا منصوب شد X نظرآقا سلام X علی رزمجو X فرهنگی X ورزشی X کمیته X انتصاب X شورا X الله کرم ستوده نیا X محمدررضا هاشمی

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

مسئول جدید کمیته فرهنگی ، ورزشی شورای نظرآقا منصوب شد

  • 13:48
  • 383  بازدید

 

نظرآقا سلام _ طی حکمی از سوی شورای اسلامی مرکز دهستان زیراه، مسئول فرهنگی ، ورزشی شورای نظرآقا منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، اعضای محترم شورای اسلامی نظرآقا طی حکمی محمدرضا هاشمی پور را به عنوان مسئول فرهنگی ، ورزشی شورای مرکز دهستان زیراه منصوب کردند.

گفتنی است، طی جلسه ای که هفته گذشته در دفتر ریاست محترم شورا برگزار شد، آقای الله کرم ستودنیا عضو شورای اسلامی محل در حضور تمام اعضاء از ادامه فعالیت خود در سمت مسئولیت فرهنگی ، ورزشی شورا انصراف و با نظر وی، محمدرضا هاشمی پور بعنوان گزینه پیشهادی تصدی این سمت مطرح که با موافقت پنج عضو شورای اسلامی، آقای محمدرضا هاشمی پور بعنوان مسئول جدید فرهنگی ، ورزشی شورای مرکز دهستان زیراه منصوب شد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.