روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

سومین جشنواره ملی اقتصاد و فرهنگ روستایی با حضور ۲۲ استان کشور شامل هرمزگان، قزوین، خوزستان، بوشهر، همدان، آذربایجان غربی و شرقی، چهار محال و بختیاری، گلستان، ک

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

حضور مهندس موسوی نژاد بعنوان نماینده دهیاریهای استان بوشهر در نمایشگاه بین المللی اراک + عکس

  • 10:09
  • 329  بازدید

 

نظرآقا سلام _ حضور مهندس موسوی نژاد بعنوان نماینده دهیاریهای استان بوشهر در نمایشگاه بین المللی اراک
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ سومین جشنواره ملی اقتصاد و فرهنگ روستایی با حضور ۲۲ استان کشور شامل هرمزگان، قزوین، خوزستان، بوشهر، همدان، آذربایجان غربی و شرقی، چهار محال و بختیاری، گلستان، کرمانشاه، قم، ایلام، خراسان جنوبی، گیلان، زنجان، اصفهان، فارس، کرمان، کردستان، اردبیل، سیستان و بلوچستان و مرکزی در اراک برگزار شده است.
مهندس سیدمحمود موسوی نژاد دهیار مرکز دهستان زیراه بعنوان یکی از دو نماینده استان بوشهر در اراک حضور دارد.

سیدمحمود موسوی نژاد
در این جشنواره ۲۴۰ غرفه شامل ۴۰ غرفه فروش محصولات روستایی، ۱۰ غرفه ویژه هشت شرکت دانش بنیان فعال در بخش تولید روستایی، ۱۰ غرفه فعالیت های دستگاه های اجرایی، ۱۷ غرفه برای فعالیت ۱۰ شرکت کارآفرین روستایی و بقیه نیز برای ارائه فرهنگ های بومی و محلی ۲۲ استان کشور تدارک دیده شده است.
این جشنواره با هدف معرفی توانمندی های اقتصادی و فرهنگی شاخص روستاها، معرفی محصولات، تولیدات روستایی، چهره های موفق کارآفرین، بازی ها و ورزش های بومی و محلی، صنایع دستی، لباس های بومی و محلی، موسیقی اصلی ایرانی و روستاهای شاخص کشور در محل نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک برگزار شده است.
جشنواره ملی اقتصاد و فرهنگ روستایی تا ۱۲ مرداد ماه جاری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک برای بازدید علاقمندان دایر است.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.