روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ قابی از سه دروازبان نظرآقا در دو نسل متفاوت.عبدالله پای برسنگ دروازبان خوش اخلاق نظرآقایی در دهه 60 بود که سالها در تیم فوتبال آزادی این روستا توپ زد. او در اواخر دهه 70 کم کم جا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

قابی از سه دروازبان نظرآقا در دو نسل متفاوت + عکس

  • 15:36
  • 341  بازدید

 

نظرآقا سلام _ قابی از سه دروازبان نظرآقا در دو نسل متفاوت.
عبدالله پای برسنگ دروازبان خوش اخلاق نظرآقایی در دهه 60 بود که سالها در تیم فوتبال آزادی این روستا توپ زد. او در اواخر دهه 70 کم کم جای خود را در تیم آزادی به سید هادی موسوی دروازبان چالاک آن روزهای این تیم داد. از نسل فوتبالی عبدالله پای برسنگ فوتبالیستهای کمی فعالیت ورزشی دارند اما او همچنان در مستطیل سبز بازی می کند و این روزها دروازبان پیشکسوتان فوتبال نظرآقاست.

محمد زیرایی دروازبان منضبط تیم امید نظرآقا که شروع فوتبالش در پست مدافع راست بود در دهه هفتاد عضو تیم امید نظرآقا شد اما شرایط شغلیش ناخاسته او را به مدت یک دهه از دروازبانی جدا کرد و مجددآ در سال 1383 به تیم محبوبش بازگشت و هنوز هم دروازبانی می کند و در سال گذشته سنگربان اصلی تیم فوتبال اتحاد نظرآقا بود.

اما محمد نامی دروازبان نظرآقایی دهه هشتاد که خیلی دیر وارد فوتبال شد وضعیت کاملا متفاوتی با زیرایی و پای برسنگ دو دروازبان با تجربه امید و آزادی دارد. محمد نامی که سابقه حضور در تیم کشاورز تل سرکوب و استقلال هلپه ای را در کارنامه ورزشی خود دارد عمر کوتاه فوتبالش این فرصت را از وی گرفت تا با توجه به استیل مناسبش برای دروازبانی نتواند آنطور که باید شایستگی های خود را در پست دروازبانی نشان دهد. محمد نامی در کنار عبدالله پای برسنگ و محمد زیرایی سه دروازبان تیم پیشکسوتان نظرآقا محسوب می شوند.

قابی از سه دروازبان نظرآقا در دو نسل متفاوتمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.