روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ الله کرم ستوده عضو شورای اسلامی نظرآقا اعلام کرد: بنا ندارم در انتخابات پیش رو شرکت کنم.نفر سوم دوره چهارم شورای اسلامی نظرآقا درباره دلیل ثبت‌نام نکردنش در انتخابات پنجمین

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

عضو شورای نظرآقا: بنا ندارم در انتخابات پیش رو شرکت کنم

  • 1:05
  • 397  بازدید

 

نظرآقا سلام _ الله کرم ستوده عضو شورای اسلامی نظرآقا اعلام کرد: بنا ندارم در انتخابات پیش رو شرکت کنم.

نفر سوم دوره چهارم شورای اسلامی نظرآقا درباره دلیل ثبت‌نام نکردنش در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی روستای نظرآقا اظهار کرد: در حال حاضر جوی بر مجموعه شورای نظرآقا حکم فرما است که به هیچ عنوان قصد ورود مجدد به این عرصه را ندارم.
الله کرم ستوده نیا که در سال 1392 با آراء چشم گیری عضو شورای اسلامی نظرآقا شده بود روز گذشته در گفتگو با نظرآقا سلام از عدم حضورش در انتخابات پیش رور خبر داد و گفت: بعد از لطفی که مردم در حقم کردند و وارد شورای نظرآقا شدم برنامه های زیادی در ذهنم بود که بهمراه اعضای شورا در روستا پیاده کنیم اما پس از گذشت سال اول و دوم اتفاقاتی باعث شد که نتوانیم آزادانه کارهایمان را انجام دهیم. و با مرور زمان مشخص شد ماندن در این مجموعه و پیاده کردن ایده های مدنظر برای استفاده عموم با شورای کنونی صرفآ باید عضو گروه و طایفه خاصی باشی وگرنه باید راکد و بدون فعالیت بمانی.
ستوده نیا تاکید کرد: به همین منظور بنا ندارم در انتخابات پیش رو شرکت کنم تا نخواهم بیش از این شرمنده مردم شوم.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.