روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ از سوی کمیته داوران استان بوشهر ابلاغیه قضاوت مسابقات کشوری روح الله فیروز رییس هیئت نجات غریق دشتستان صادر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، از سری مسابقات منطقه3

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

ابلاغیه قضاوت مسابقات کشوری برای داور نظرآقایی + عکس

  • 17:32
  • 347  بازدید

 

نظرآقا سلام _ از سوی کمیته داوران استان بوشهر ابلاغیه قضاوت مسابقات کشوری روح الله فیروز رییس هیئت نجات غریق دشتستان صادر شد.

روح الله فیروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، از سری مسابقات منطقه3 شنای کشور که به میزبانی بوشهر در استخر کوثر این شهر برگزار می شود روح الله فیروز جوان نظرآقایی و رییس هیئت نجات غریق دشتستان قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده خواهد داشت.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.