روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X دهیار نظرآقا به دیدار رهبر انقلاب می رود X دهیار X نظرآقا سلام X پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام X سایت X علی رزمجو X سیدمحمود موسوی نژاد X رهبر X رئیس جمهور

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دهیار نظرآقا به دیدار رهبر انقلاب می رود

  • 1:05
  • 310  بازدید

 

نظرآقا سلام _ به پاس خدمات ارزنده مهندس سیدمحمود موسوی نژاد دهیار نمونه استان، از سوی دفتر امور روستایی استانداری بوشهر سهمیه دیدار با مقام معظم رهبری به وی اهداء شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، مهندس سیدمحمود موسوی نژاد دهیار مرکز دهستان زیراه در روز 14 و 15 مهرماه مصادف با روز روستا بعنوان دهیار نمونه استان، به دیدار حضرت امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان خواهند رفت.

  مهندس موسوی نژاد در این باره در گفتگو با نظرآقا سلام اظهار امیدواری کرد، دیدار با مقام عظمای ولایت و همچنین دیدار با ریاست محترم جمهوری موجبات تقویت روحیه و تلاش بیش از پیش وی در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم را فراهم خواهد کرد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.