روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X افرادی ناشناس ثمرهای یک نخلستان در نظرآقا را شبانه بریدند X تخریب X نظرآقا سلام X نخل X کشاورز X باغ X خرما X موخ X علی رزمجو

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

افرادی ناشناس ثمرهای یک نخلستان در نظرآقا را شبانه بریدند

  • 2:05
  • 538  بازدید

 

نظرآقا سلام _ متاسفانه رویه ی ناگواری که هر از چند گاه در این نظرآقا اتفاق می افتد، بریدن درختان مثمر و آسیب رساندن به نخیلات و نابود کردن میوه هایی است که باغداران بیچاره با هزار سختی و مشقت آنها را به ثمر رسانده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در هفته ای که گذشت، عده ای ناشناس، شبانه به یکی از نخلستان های نظرآقا هجوم برده و ثمر قریب 70 الی 80 نخل را که با خون دل و مرارت به مرحله برداشت نزدیک می شد، با داس بریده و متواری شده اند.

امیدواریم  نیروهای پاسگاه انتظامی محل با پیگیری جدی این اتفاق ناگوار، آرامش و امنیت را به نخلستان های نظرآقا بازگردانند.



مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.