روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X لحظه ای ناب از حضور معلول نظرآقایی بالای سر مادرش X نظرآقا سلام X علی رزمجو X علی شهریاری X روز جهانی معلولان X پیام X پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام X عکس

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

لحظه ای ناب از حضور معلول نظرآقایی بالای سر مادرش + عکس

  • 1:05
  • 398  بازدید

نظرآقا سلام _ بارها این شعار را شنیده ایم که 'معلولیت محدویت نیست' بلکه می تواند تجسم اراده توانمندی انسان ها در زمینه های خاصی باشد، معلولانی را در جامعه می توان یافت که به این شعار جامه واقعیت پوشانده اند و برتر از خیلی از انسانهای سالم در این جامعه زندگی میکنند و در اجتماع حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام ؛ اگر عصر تمام پنجشنه ها به جاده خروجی نظرآقا به سمت آرامگاه بروید با صحنه ای جالب مملو از عشق و احساس روبرو خواهید شد.

علی شهریاری جوان معلول و پر جوش و خروشی که عصر روز پنجشنه ها سوار بر ویلچر با بازوان و دستان قوی، نفس زنان چند کیلومتر مسیر را می پیماید تا خود را به عشقش برساند.

عشق او کسی نیست جز مادرش. مادری که تمام هستی علی بود و خود را مادرانه وقف او کرده بود اما در عین ناباوری در دوازدهم شهریورماه سال1392 علی را تنها گذاشت و به رحمت ایزدی پیوست.

از آن روز به بعد علی با همین دوچرخه اش که یار و همدم همیشگی اش هست چندین کیلومتر را می پیماید تا به آرامگاه ابدی مادرش برسد و  با قرائت فاتحه او را زیارت کند.

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام روز جهانی معلولان را گرامی میدارد.

***


مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.