روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X داراب هاشمی پور: فریادهای مظلومانه کشاورزان دشتستان به گوش مسئولان رسانده شود X نظرآقا سلام X سد دالکی X کشاورزی X شورای اسلامی

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

داراب هاشمی پور: فریادهای مظلومانه کشاورزان دشتستان به گوش مسئولان رسانده شود

  • 12:55
  • 269  بازدید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های استان بوشهر در حوزه تولید و اشتغال اجرای طرح‌های کشاورزی است که در این زمینه طرح‌های مختلفی اجرا شده است.

استان بوشهر علاوه بر داشتن بیش از 6 میلیون اصله نخل دارای بیش از 100 هزار هکتار اراضی غلات و 220 هزار هکتار کشت محصولات سبزی، سیفی و باغات مرکبات و گلخانه‌ها است.

یکی از مشکلات مهم اراضی کشاورزی کمبود آب است که در این حوزه طرح‌های مختلفی تدوین شده است.

داراب هاشمی پور رئیس شورای اسلامی نظرآقا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم با تاکید بر تامین اعتبارات لازم برای تسریع اجرای سد دالکی گفت: کشاورزان این منطقه برای تسریع در ساخت سد دالکی خواستار انتقال فریادهای مظلومانه خود به مسئولان هستند.

وی با اشاره به اینکه در منطقه حوزه سد دالکی 2 میلیون اصله نخل وجود دارد افزود: بیش از 2 میلیون اصله نخل در حوزه سد دالکی در آستانه خشکیدن است که تکمیل این سد نجات زندگی مردم این منطقه در پی دارد

داراب هاشمی‌پور با اشاره به اینکه ساخت سد دالکی نقش مهمی در اشتغال پایدار و اقتصاد منطقه دارد تصریح کرد: متاسفانه روند اجرایی ساخت سد دالکی کشاورزان را ناامید کرده و انتظار این تولید کنندگان را برآورده نمی‌کند به گونه‌ای که کشاورزان به کارهای دیگر روی می‌آورند.

وی از تشکیل کمیته تخصصی 10 نفره برای پیگیری امور کشاورزان دشتستان خبرداد و خاطر نشان کرد: کشاورزان انتظار دارند برای تسریع در ساخت سد دالکی پیگیری‌های لازم انجام شود که در این حوزه کمیته 10 نفره تشکیل شده است.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.