روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X پیام نوروزی مسئول پست بانک نظرآقا X مصطفی احمدی X پست بانک نظرآقا X نظرآقا سلام X سایت X نوروز X متن X پیام X عید X علی رزمجو X مرکز دهستان زیراه

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام نوروزی مصطفی احمدی مسئول پست بانک نظرآقا

  • 14:20
  • 241  بازدید

 

حمد و سپاس، سزاوار آفریدگار یکتاست که بار دیگر با شروع بهاری نو، برگ دیگری از نعمات بی کرانش را  به روی ما گشود و لباس سبزِ سرشار از تازگی و طراوت را بر تن جهان پوشاند.

سال نــو، فرصتــی نو برای تــازه شدن و باز نگریستـن بر چگــونه زیستــن است. با تمام فراز و نشیب ایام، برگی  از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، و سالی دیگر گذشت ...

بهار، نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز، طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

آغاز سال نو که معطر به عطر ریحانه رسول مهربانیست، را به حضور تمامی مردم عزیزمان در نظرآقا خصوصاً سپرده گذاران گرانقدر، همکاران ارجمند و خانواده بزرگ پست بانک تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

امید است در سایه توجهات باریتعالی، شاهد سالی توام با توفیقات بیشتر در ارائه خدمات بهتر به مردم منطقه خصوصا مردم دوست داشتنی مرکز دهستان زیراه باشیم انشااللهمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.