روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، در سیزدهمین روز از فصل بهار که روز طبیعت نامگذاری شده گردشگران بر اساس یک سنت دیرینه راهی دامان طبیعت و مناطق سرسبز شدند. هم ولایتی ها و مسافران و گردش

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رودخانه نظرآقا میزبان میهمانان و مسافران در روز 13 بدر + تصاویر

  • 15:14
  • 333  بازدید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، در سیزدهمین روز از فصل بهار که روز طبیعت نامگذاری شده گردشگران بر اساس یک سنت دیرینه راهی دامان طبیعت و مناطق سرسبز شدند. هم ولایتی ها و مسافران و گردشگران نوروزی به همراه اعضای خانواده خود در حالی که سبزه های خود را نیز به همراه داشتند حاشیه رودخانه ها دالکی واقع در روستای نظرآقا را برای گذراندن سیزدهمین روز سال نو انتخاب کردند.

عکس: علی شمس

***


مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.