روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

کجاست آن شور و حال‌ها، کجایند آزادی و امید؟  مرگ فوتبال نظرآقا آزادی… امید… وحدت… کارگر… کجایند؟  کجایند حاج علیکرم کشفی‌ها، مصطفی احمدی‌ه

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

مرگ فوتبال نظرآقا « به قلم قاسم پاکدل »

  • 16:20
  • 37  بازدید

کجاست آن شور و حال‌ها، کجایند آزادی و امید؟ 

مرگ فوتبال نظرآقا

آزادی…

امید…

وحدت…

کارگر…

کجایند؟ 

فوتبال نظرآقا

کجایند حاج علیکرم کشفی‌ها، مصطفی احمدی‌ها، علیرضا شهریاری‌ها، برادران نظری و باقرزاده‌ها؟ کجایند؟ 

به راستی چرا فوتبال نظرآقا مرده است؟ نظرآقایی که زمانی آقای فوتبال منطقه سعدآباد بود و مهد بازیکنان و استعدادهای ناب فوتبال. دیر زمانی نیست که غول‌های فوتبال نظرآقا، آزادی و امید، تیم‌های منطقه سعدآباد را یکی یکی از پیش رو بر می‌داشتند ولی اکنون خبری از آن‌ها نیست. روزگاری نه چندان دور برای دربی روستایمان بیش از ۲۰۰۰ تماشاگر راهی ورزشگاه می‌شد با آن شور و حال وصف ناشدنی که به راستی چیزی از حساسیت دربی استقلال و پرسپولیس کم نداشت. برای تمرین تیم‌هایمان، تعداد زیادی تماشاگر به کنار زمین می‌آمدند، اما حالا چی؟ … کجاست آن حساسیت‌ها، کجاست آن شور و حال‌ها، کجایند آزادی و امید؟ از آزادی فقط نامش باقی مانده، امید هم که چند سالی ست که دیگر رمقی ندارد و مخارج سنگین تیمداری، نبودن امکانات روز ورزشی، مشغله‌های شخصی مدیران و بازیکنان، احداث سالن ورزشی در روستا و علاقه‌ی جوانان به رشته‌ی فوتسال، تغییر نسل جوان و علایق آن‌ها، رفتن بازیکنان به تیم‌های روستاها و شهرهای همجوار البته به تعداد محدود و… از عوامل مرگ فوتبال نظرآقا ست. 

کجایید مردان فوتبالی؟ 

کجایید عاشقان فوتبالی؟ 

کجایید مسئولین؟ 

به داد فوتبال روستایمان برسید. به داد جوانان روستا برسید، فقط به همت مردانگی و اندکی سرمایه‌ی مالی نیاز است تا دوباره روستایمان نظرآقا آقای فوتبال منطقه‌ی سعدآباد شود. 

قاسم پاکدلمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.