روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  بدون شك روستا كانون ومهد پرورش انسانهايي بزرگ بوده وهست .روستامحل مهر واميد وتوليد وشروع هويت يك ملت است.وظيفه خود مي دانم ١٥مهر روز روستا و عشاير را خدمت همه روستاييان وعشاير عزيز تبريك عرض ك

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام مهندس موسوی نژاد دهیار نظر آقا به مناسبت 15مهر، روز ملی روستا

  • 13:23
  • 311  بازدید

 

بدون شك روستا كانون ومهد پرورش انسانهايي بزرگ بوده وهست .روستامحل مهر واميد وتوليد وشروع هويت يك ملت است.
وظيفه خود مي دانم ١٥مهر روز روستا و عشاير را خدمت همه روستاييان وعشاير عزيز تبريك عرض كنم. ١٥مهرماه روزروستا يادآورمردان وزناني است كه تلاش و كوشش وصداقت آنها وجوه بارز شخصيت آنهاست.

دهیار نظرآقا
اين روز به يمن نگاه ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و دولت تدبير واميد درتقويم به عنوان روز روستا مصوب شد .كه هدف توجه به ايجاد وتوسعه زيرساختهاي روستايي و توجه به معيشت واقتصاد روستاييان و عشاير و جايگاه ونقش  آنها در توسعه مي باشد.
همواره روستاييان نقش بسزايي در اشتغال پايدار و توسعه واقتصاد كشور دارند به طور مثال باتوجه به ظرفيت روستاي نظرآقا در زمينه هاي كشاورزي و گردشگري مي توان وجود ١٢٠هزار اصل نخل كه موجب اشتغال زنان و مردان دركنار هم در اين روستا و استفاده از صنايع تبديلي باوجود كارگاههاي بسته بندي خرما و سردخانه هاي نگهداري خرما نام برد كه ازجمله نقش موثر روستا و روستاييان در اقتصاد كشور مي باشد.اين مهم موجب دلگرمي و ماندگاري روستاييان شده واميد به حمايت بيشتر وبهتر است .
درپايان ضمن گراميداشت روز روستا ١٥مهرماه اززحمات و تلاشهاي مجموعه هاي شوراهاي روستاها و دهياران و كليه عزيزاني كه دل در گرو پيشرفت روستا و روستاييان دارند و خالصانه و صادقانه كمر همت بسته اند ، جهت خدمت رساني بهتر و بيشتردر تلاش هستند  تقدير وتشكر مي كنم.
واميددارم درسايه توجهات باريتعالي در مسير تحقق توسعه روستايي و رفع مشكلات روستاييان كوشا و موفق و سرفراز باشند.

سيدمحمود موسوي نژاد
دهيار نظرآقامطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
  • 6 سال پیش - 23:11
    باسلام خدمت دوستان عزیز و مدیرمحترم سایت وزین روستامون نظراقا.یه سوال داشتم خدمت دهیار محترم که کمر همت بسته اند جهت پیشرفت روستامون. میشه لطف بفرمایید شما به عنوان دهیار و مدیر اجرایی روستا،چه اقدامی در رابطه با کشاورزی که شغل اصلی مردمان روستا میباشد،انجام داده اید؟سپاس
کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.