روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

در روز دوشنبه پنجم شهریورماه به مناسبت هفته دولت، خانم دکتر عطایی و دکتر محمدیان به صورت رایگان جهت ویزیت در خدمت بیماران و مردم فهیم نظرآقا و منطقه سعدآباد خو

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

دوشنبه پنجم شهریورماه: ویزیت رایگان بیماران در مرکز جامع خدمات سلامت نظرآقا

  • 20:09
  • 289  بازدید

 

نظرآقا سلام _ دوشنبه پنجم شهریورماه: ویزیت رایگان بیماران در مرکز جامع خدمات سلامت نظرآقا

دکتر محمدیان


به گزارش نظرآقا سلام، همزمان با هفته دولت بیماران روستای نظرآقا و روستاهای بخش سعدآباد به مدت 24 ساعت بصورت رایگان توسط دو پزشک عمومی ویزیت می شوند.
دکتر غلامرضا محمدیان مسئول مرکز جامع خدمات سلامت نظرآقا خاطر نشان کرد: در روز دوشنبه پنجم شهریورماه به مناسبت هفته دولت، خانم دکتر عطایی و دکتر محمدیان به صورت رایگان جهت ویزیت در خدمت بیماران و مردم فهیم نظرآقا و منطقه سعدآباد خواهند بود.
دکتر محمدیان اذعان کرد: افراد می توانند برای گرفتن نوبت و معاینه شدن از ساعت 7:30 صبح روز دوشنبه پنجم شهریورماه تا ساعت 12:30 در مرکز جامع خدمات سلامت نظرآقا حضور یابند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.