روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

احتراماً، اکنون که به یمن عنایات و الطاف الهی و کوشش مبتنی بر برنامه ریزی و بصیرت و درایت حضرتعالی به عنوان مدیرعامل گرانقدر تعاونی دهیاران بخش سعدآباد در کنار

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام تبریک شاپور رزمجو به سیدمحمود موسوی نژاد به مناسبت کسب مقام برترین تعاونی استان بوشهر

  • 1:06
  • 231  بازدید


  جناب آقای مهندس موسوی نژاد
مدیرعامل گرانقدر تعاونی دهیاران بخش سعدآباد
با سلام
احتراماً، اکنون که به یمن عنایات و الطاف الهی و کوشش مبتنی بر برنامه ریزی و بصیرت و درایت حضرتعالی به عنوان مدیرعامل گرانقدر تعاونی دهیاران بخش سعدآباد در کنار حمایت و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی بخش سعدآباد و نیز همت متعهدانه و متخصصانه جنابعالی و تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیرتان در مدیریت تعاونی دهیاران بخش سعدآباد برگ زرین دیگری از افتخارات دشتستان در سال حمایت از کالای ایرانی، بر کارنامه وزین شما نقش بسته است؛ به عنوان یکی از همراهان صدیق حضرتعالی بر خود لازم می دانم کسب مقام پرافتخار " تعاونی برتر استان بوشهر " را به جنابعالی صمیمانه تبریک بگویم و سلامتی و سربلندی همیشگی آن برادر بزرگوار و خانواده ی محترم را از خداوند مهربان خواستار باشم.

شاپور رزمجو

نائب رئیس شورای اسلامی بخش سعدآباد

 سید محمود موسوی نژاد

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.