روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

شاپور رزمجو مسئول هیئت تعزیه خوانی روستای نظرآقا در این خصوص گفت: با عنایت ائمه اطهار(ع) و به برکت نام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عملیات ساخت

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی مذهبی استان بوشهر با سرعت در حال انجام است + تصاویر

  • 17:01
  • 373  بازدید

 

نظرآقا سلام _ ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی مذهبی استان بوشهر با سرعت در حال انجام است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، شاپور رزمجو مسئول هیئت تعزیه خوانی روستای نظرآقا در این خصوص گفت: با عنایت ائمه اطهار(ع) و به برکت نام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عملیات ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی مذهبی و میدان تعزیه خوانی استان بوشهر در روستای نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) به سرعت در حال انجام است.
وی بیان داشت: دهیاری و شورای اسلامی نظرآقا با همراهی و تلاش اهالی خیر و مددکار این روستا، همکاری صمیمانه با هیئت تعزیه خوانی روستای نظرآقا داشته اند و همین همبستگی باعث شده تا سرعت ساخت این مجتمع در روزهای اخیر دو چندان شود.
شاپور رزمجو ابراز امیدواری کرد؛ در حال حاضر گودبرداری و جدول گذاری میدان تعزیه خوانی این مجتمع به پایان رسیده است و اگر سرعت پیشرفت عملیات ساخت به همین روند کنونی ادامه یابد، تا روز عاشورای حسینی شاهد بهره برداری شش طبقه پلکان در یک سوی این میدان بزرگ خواهیم بود.
مسئول هیئت تعزیه خوانی در پایان ابراز داشت: برای رفاه حال عزاداران و خدمت به جمعیت چند هزار نفری که روز عاشورای حسینی نمایش بزرگ تعزیه روز عاشورا را از نزدیک نظاره گر هستند از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد تا مکانی را برای آنها فراهم سازیم که در خور و شان مردم خوب هم استان بوشهر باشد.

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

تعزیه نظرآقا

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.