روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

یکی از کسانی که در این شبکه حضور فعال دارد و از این راه به عنوان پل ارتباطی خود و دوستدارانش استفاده می‌کند؛ علی محمدزاده نائب رئیس سابق شورای اسلامی روستای نظر

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

جدیدترین پست اینستاگرامی علی محمدزاده نایب رئیس سابق شورای اسلامی نظرآقا + عکس

  • 19:06
  • 333  بازدید

 

نظرآقا سلام _ اینستاگرام امروزه به یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی در فضای مجازی تبدیل شده است و حضور همه اقشار از جمله مسئولان کشوری ، استانی ، شهرستانی و روستایی در آن بسیار چشمگیر است.

یکی از کسانی که در این شبکه حضور فعال دارد و از این راه به عنوان پل ارتباطی خود و دوستدارانش استفاده می‌کند؛ علی محمدزاده نائب رئیس سابق شورای اسلامی روستای نظرآقاست.
علی محمدزاده نائب رئیس سابق شورای اسلامی روستای نظرآقا که سال 1392 با کسب 718 رای نفر دوم شورای اسلامی در نظرآقا شده بود، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود، تصویری با لباس فرم محل کارش را با مخاطبانش به اشتراک گذاشت که دیدنش خالی از لطف نیست.

علی محمدزادهمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.