روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

موفقیت‌ها و تلاش‌های چشمگیری در مجموعه بسیج دانش‌آموزی منطقه سعدآباد را شاهد بودیم که نشان از اهمیت به موضوع و نگاه ویژه به این مجموعه است. جمی، معاون فرمانده س

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

حفظ الله فیروزنظرآقا به عنوان فرمانده جدید حوزه بسیج دانش آموزی علامه حلی (ره) سعدآباد معرفی شد

  • 13:54
  • 344  بازدید

 

نظرآقا سلام _ آیین تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی علامه حلی ( ره ) سعدآباد برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، آیین تودیع و معارفه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی علامه حلی (ره) سعدآباد با حضور سرهنگ جمی برگزار شد
در این مراسم سرهنگ جمی، معاون فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه علیه‌ السلام دشتستان طی سخنانی در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های حسن عرفان ، مسئول سابق حوزه بسیج دانش آموزی علامه حلی سعدآباد اظهار داشت: موفقیت‌ها و تلاش‌های چشمگیری در مجموعه بسیج دانش‌آموزی منطقه سعدآباد را شاهد بودیم که نشان از اهمیت به موضوع و نگاه ویژه به این مجموعه است.
جمی، معاون فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) دشتستان در ادامه حفظ الله فیروزنظرآقا را به‌ عنوان فرمانده جدید حوزه بسیج دانش آموزی علامه حلی(ره) سعدآباد معرفی و از تلاش‌های صادقانه و ارزشمند برادر حسن عرفان فرمانده سابق این حوزه تقدیر و تشکر کرد.

حفظ الله فیروز

حفظ الله فیروز

حفظ الله فیروز

حفظ الله فیروزمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.