روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

به گزارش نظرآقا سلام، سیدحمید فاطمی در جلسه هماهنگی برنامه های این همایش دوچرخه سواری که با حضور اعضای شورای اسلامی، مسئول خانه قرآن و فرمانده محترم پایگاه سلمان فارسی در خانه قرآن برگزار شد افزود: ان

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

  • 10:40
  • 513  بازدید

به گزارش نظرآقا سلام، سیدحمید فاطمی در جلسه هماهنگی برنامه های این همایش دوچرخه سواری که با حضور اعضای شورای اسلامی، مسئول خانه قرآن و فرمانده محترم پایگاه سلمان فارسی در خانه قرآن برگزار شد افزود: انتظار می رود با مشارکت و حضور شهروندان نظرآقایی و مردم بخش سعدآباد این همایش به عنوان بزرگترین همایش دوچرخه سواری روستایی برگزار شده منطقه سعدآباد معرفی شود.
وی با اشاره به اهداف فرهنگی و ورزشی این برنامه یادآور شد: فرهنگ سازی و ترغیب مردم به استفاده از دوچرخه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه بویژه در بین نوجوانان و جوانان از مهمترین اهداف این همایش است.
حاج ایرج نظری رئیس شورای اسلامی و حاج عیسی فتحی فرمانده بسیج نظرآقا نیز در این جلسه در خصوص برگزاری همایش دوچرخه سواری در نظرآقا آمادگی کامل مجموعه خود را اعلام داشتند.
غلامعلی رحمانی فر میزبان این همایش نیز در این جلسه با بیان اینکه همایش دوچرخه سواری با حضور علاقمندان به این رشته روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه به مناسبت ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: همایش از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه از درب کارگاه بسته بندی خرما نظرآقایی آغاز و پس از طی مسیرهای معین در سطح روستا، روبروی خانه قرآن مرکز دهستان زیراه خاتمه خواهد یافت.
رحمانی فرد تصریح کرد: در پایان این همایش همگانی به شرکت کنندگان به قید قرعه بیش از 60 جایزه ویژه نظیر دوچرخه و وسایل دوچرخه سوراری و ... اهدا خواهد شد.

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

محمدرضا هاشمی پور

غلامعلی رحمانی فرد

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

حاج ایرج نظری

همایش دوچرخه سواری همگانی در نظرآقا برگزار می‌شود + تصاویر

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.