روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

نظرآقایی های عزیزدرود بر شمابا ظهور بهار فرح بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز می شود تا همپای عشق ها و امیدها و نویدها، دل ها را به نور ایمان برافروزد و دست ها را با تحول و شکوفای

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام تبریک شاپور رزمجو به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز + عکس

  • 0:45
  • 407  بازدید

نظرآقایی های عزیز

درود بر شما

با ظهور بهار فرح بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل ها طنین انداز می شود تا همپای عشق ها و امیدها و نویدها، دل ها را به نور ایمان برافروزد و دست ها را با تحول و شکوفایی همراه سازد ، گام های استوار را در تحقق ایده ها و طرح های ماندگار بردارد و نگاه حیرت، تحیر و تحسین برانگیز جهانیان را در باور باروری و نوآوری بنگرد .

شاپور رزمجو

و اینک  که طبیعت ردای سفید و تحسین برانگیز خود را به سبزی سبزه داران و نوای دلنشین هَزاران سپرده و امید ، کار ، تلاش و زندگی را برای ما به ارمغان می آورد  و نرم نرمک  بهار از راه می رسد. صمیمانه ترین تبریکات و شادباش را به مناسبت  فرا رسیدن عید باستانی نوروز و بهار 97 به محضر مردم بخش سعدآباد به ویژه مردم شریف نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) تبریک عرض نموده  و سالی سرشار از شادی و توأم  با  موفقیت، برکت و معنویت برای همگان مسئلت می نماییم.

باشد که در سال جدید و در کنار شما بتوانیم به ساختن فردای بهتر بیاندیشیم و طرحی نو در اندازیم.


شاپور رزمجو
عضو شورای اسلامی نظرآقا
نماینده بخش سعدآباد در شورای شهرستان
مسئول هیئت تعزیه خوانی سیدالشهداء نظرآقامطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.