روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ خدمت تاریخی محمدرضا هاشمی پور به فوتبال نظرآقامحمدرضا هاشمی پور مدیر و موسس باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد نظرآقا در گفتگو با نظرآقا سلام پرده از اقدامی بزرگ و ارزشمند در راستای پیشرف

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

خدمت تاریخی محمدرضا هاشمی پور به فوتبال نظرآقا

  • 14:41
  • 413  بازدید

 

نظرآقا سلام _ خدمت تاریخی محمدرضا هاشمی پور به فوتبال نظرآقامحمدرضا هاشمی پور
محمدرضا هاشمی پور مدیر و موسس باشگاه فرهنگی ورزشی اتحاد نظرآقا در گفتگو با نظرآقا سلام پرده از اقدامی بزرگ و ارزشمند در راستای پیشرفت و معرفی فوتبال نظرآقا برداشت که بدون شک در نوع خود در این زمینه در ورزش روستای نظرآقا بی نظیر بوده است.
محمدرضا هاشمی پور جوان پرتلاش و همه کاره این سالهای ورزش مرکز دهستان زیراه در این باره گفت: همیشه دوست داشتم تیم فوتبال روستای عزیزم نظرآقا را در سطحی از فوتبال شهرستان ببینم که در خور شآن مردم ورزش دوست این روستا باشد که بحمدالله با تلاش و رایزنی های حقیر با مسئولان بخش سعدآباد و هئیت فوتبال شهرستان دشتستان مقرر شده است تیم اتحاد نظرآقا امسال در مسابقات فوتبال زیر گروه شهرستان دشتستان کار خود را آغاز کند.
محمدرضا هاشمی پور در ادامه گفت: خوشحالم که تیم فوتبال اتحاد نظرآقا با بازیکنان جوان و بومی خود بعنوان یکی از نماینده های بخش سعدآباد امسال در لیگ زیر گروه فوتبال شهرستان دشتستان شرکت خواهد کرد.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان ورزشی شهرستان، برای دیگر نماینده بخش سعدآباد یعنی کشاورز تل سرکوب آرزوی موفقیت کرد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.