روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

بسم الله الرحمن الرحیموفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما کافریست رنجیدنهر آمدنی را رفتنی است، خوشا به حال آنانکه در طاعت خالقند و در خدمت مخلوق.امام علیخداوند قادر متعال را شاکرم که به ا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

مرد دوستداشتنی و روزهای سخت شورای نظرآقا از مردم این دیار حلالیت طلبید + عکس

  • 15:46
  • 324  بازدید


بسم الله الرحمن الرحیم
وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم که در طریقت ما کافریست رنجیدن
هر آمدنی را رفتنی است، خوشا به حال آنانکه در طاعت خالقند و در خدمت مخلوق.
امام علی
خداوند قادر متعال را شاکرم که به این بنده حقیر توفیق عنایت فرمود تا در برهه ای از دوران ،چهارده محمود بازیار حقیقیسال عمر خویش را به خدمتگزاری برای مردمانی بزرگ در خطه پر خاطره ی دیار مهربانی ها ،(نظراقا) در شورای اسلامی سپری نمایم، از این روی برخود بالیده و به آن مفتخرم.
خداوند بیش از همه شاهد و ناظر است که در این مسئولیت خطیر محوله، از هیچ کوشش و تلاشی برای عمران و آبادانی دیارم دریغ ننموده و در همه حال با به کارگیری تمامی مساعی و اهتمام خویش، در راستای حسن انجام امور و وظایف محوله فقط به خشنودی و رضای حضرت حق اندیشیده ام. اینجانب خرسندم در گذر عمر، خداوند این افتخار را نصیبم نمود تا در خطه فرهنگ ،ادب،دین،دانش و اندیشه، خدمتگزار مردمی صمیمی، خونگرم ،بامحبت، صادق، باصفا،وفادار و قدرشناس باشم ؛خاطره های این دوران با همکاران و همدلی مسئولین و شما مردم صمیمی ، همواره در ذهن و ژرفای وجودم پایدار خواهد بود و هر جا باشم خدمتگزار، دعاگو و ارادتمند شما مردم بزرگوار هستم، آنچه که انجام شده نتیجه همکاری ،همبستگی،تلاش، اخلاص همکارانم،دهیار محترم و شما مردم بزرگوار نظراقا بوده و از همه تقدیر و تشکر و امتنان دارم ،امیدوارم که شما مردم فهیم وبزرگ بیش از پیش با اعضای محترم شورای اسلامی که بحق افرادی شایسته ،توانمند، فرهیخته ،کاردان ،با تجربه و با انگیزه می باشند نهایت همکاری و تعامل را داشته باشید تا با وحدت و همدلی و همزبانی بتوانیم دیاری زیبا و توسعه یافته داشته باشیم ،یقین بدانید حقیر با تواضع و فروتنی دستان مبارک تک ،تک اعضای محترم شورای اسلامی و دهیار را برای خدمتی دوباره وآبادانی دیارم، نظراقا می فشارم و می بوسم و بر این بوسه افتخار می کنم .
بی شک و بدون تردید تشکر و سپاس از تعامل بسیار نزدیک و همکاری بی شائبه همه اعضای محترم شورای اسلامی ،دهیار محترم و شما مردم نجیب و شریف که همواره خود را مدیون آنها می دانم، کمترین احترام و صحه ای است که بر این صفحه می نگارم؛ سخت بر این باورم که اگر قصوری از من سر زده، از روی سهو بوده و بر همین باور چشم بر گذشتتان دارم و طلب عفو بخشش می نمایم.
کاستی ها و تقصیرهای به جای مانده را با بزرگ منشی خویش به فراموشی سپرده و در عوض چهره ای را به خاطر بسپارید که همیشه و در همه حال شما را دوست داشته و به دوستی تان مفتخر و اکنون نیز به دعای خیرتان نیازمند است.
لحظه لحظه هایتان همواره در سایه سار پروردگار باریتعالی سرشار از خیر و برکت باد از خالق هستی و پروردگار متعال مسئلت دارم که عزت مسلمین و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مستدام و بر توفیقات عظیم دولت تدبیر و امیدو ملت بزرگوار ایران اسلامی بیفزاید.
ملتمس دعای خیر شما :
محمود بازیار خدمتگزار کوچک شما در شورای اسلامی نظراقا (دوره چهارم)مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.