روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، حاج ایرج نظری رئیس جدید شورای اسلامی نظرآقا گفت: پیشنهاد خوب و ارزشمند جناب آقای شاپور رزمجو عضو شورای اسلامی و نماینده شورای نظرآقا در بخشداری را در خصوص انتخ

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رئیس شورای نظرآقا: پیشنهاد خوب و ارزشمند آقای شاپور رزمجو در خصوص انتخاب هیآت رئیسه شورا را عملی کرد

  • 19:24
  • 513  بازدید


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، حاج ایرج نظری رئیس جدید شورای اسلامی نظرآقا گفت: پیشنهاد خوب و ارزشمند جناب آقای شاپور رزمجو عضو شورای اسلامی و نماینده شورای نظرآقا در بخشداری را در خصوص انتخاب هیآت رئیسه شورای محل پس از مشورت با تمام اعضاء عملی کردیم.

شاپور رزمجو عضو جدید شورای اسلامی نظرآقا که در انتخابات اردیبهشت ماه سال جاری با کسب 757 رای بعنوان نفر اول انتخابات شورای اسلامی نظرآقا انتخاب شده بود، در اولین جلسه خصوصی شورای نظرآقا که هفته گذشته در محل سالن اجتماعات دهیاری با حضور تمام اعضاء گرد هم آمده بودند پیشنهاد داده بود: در سال اول، هیات رئیسه شورای نظرآقا را بصورت انتصابی و مشورتی تعیین نماییم تا ضمن ایجاد اتحاد ، همدلی و صمیمیت نیازی به رقابت مخرب انتخابات بین اعضاء جهت تعیین رئیس نباشد. که این پیشنهاد مورد استقبال همکاران وی در مجموعه شورا قرار گرفته بود.

حاج ایرج نظری

شاپور رزمجو

رئیس شورای نظرآقا: پیشنهاد خوب و ارزشمند آقای شاپور رزمجو در خصوص انتخاب هیآت رئیسه شورا را عملی کردیم

رئیس شورای نظرآقا: پیشنهاد خوب و ارزشمند آقای شاپور رزمجو در خصوص انتخاب هیآت رئیسه شورا را عملی کردیم

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.