روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ عشق و عاشقی یک کلمه است اما معنا و مفهوم نامحدودی را یدک می کشد. وقتی عاشق باشی نه درد را می شناسی و نه غم برایت معنا دارد.این روزها معنای واقعی عشق و عاشقی را در وجود مردی میتوا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2 3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

آرزوی سلامتی داریم برای استاد غلامعلی رحمانی + تصاویر

 • 23:59
 • 491  بازدید

 

نظرآقا سلام _ عشق و عاشقی یک کلمه است اما معنا و مفهوم نامحدودی را یدک می کشد. وقتی عاشق باشی نه درد را می شناسی و نه غم برایت معنا دارد.
این روزها معنای واقعی عشق و عاشقی را در وجود مردی میتوان یافت که در روستای قرآنی نظرآقا خود را وقف امورات مذهبی دین کرده است.
غلامعلی رحمانی فر معلم و استاد قرآن سرشناس استان بوشهر، که به فضل الهی در همه ی مراسمات دینی و ملی، تلاش جدی جهت پاس داشت آیین ها دارد و مثل یک چراغ می درخشد، دچار عارضه شدیدی از ناحیه گردن شده که شایسته است عافیت و تندرستی این خادم کم مانند را از حضرت رب جلیل طلب کنیم.

به امید برقراری سلامتی این بزرگوار و تحقق اهداف بلند خانه قرآن

غلامعلی رحمانی فرد

استاد غلامعلی رحمانی

استاد غلامعلی رحمانی

استاد غلامعلی رحمانی

استاد غلامعلی رحمانی

عکس: حسین استوار و محمد نامیمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
 • بسمه تعالی- جناب آقای رحمانی فرهیخته بزرگ ومعلم عزیز وخانواده محترمشان وبرادران بزرگوارشان منشاء خیروموفقیت وتلاشگران عرصه ترویج فرهنگ قرآنی درروستاهستند.خداوندسلامتی عطافرماید.
 • 7 سال پیش - 17:56
  سلام خسته نباشید.
  آرزوی سلامتی و طول عمر برای آقای غلامعلي رحمانی فر دارم.
  آقای رحمانی فر معلم همه ی بچه های دهه ی پنجاه و شصت و هفتاد و هشتاد و نود نظراقا هست .
  معلمی که روستای نظراقا را در منطقه سعداباد مهد قرآن و فرهنگ کرد به طوری که تمام روستاهای اطراف غبطه روستای نظراقا را می خورند.

  البته ناگفته نماند از اواخر دهه ی 80 و در دهه ی 90 به دلیل آمدن گوشی موبایل و تبلت و جدیدا هم فضای مجازی ، قدری خانه قرآن نسبت به گذشته ، با حضور کمرنگ تر نوجوانان و جوانان نسبت به قبل روبه رو شده است که امیدواریم استاد رحمانی فر با تدابیری جذاب مثل آوردن امکانات ورزشی ( تنیس و فوتبالدستی و ... )در کنار کلاس قرآن دوباره اون شور و شوق قدیم را در خانه قرآن نظراقا طنین انداز کند .
  روزهایی که واقعا فراموش نشدنی هستند و تمام نوجوانان و جوانان روستا با شور و شوق مثال زدنی به طرف خانه قرآن هجوم می آوردند. (یادش بخیر)
کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.