روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

نظرآقا سلام _ در پی محرومیت ناجوان مردانه محمدحسین زاهدی فر داور برازجانی و بین المللی لیگ برتر فوتبال کشورمان از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که اهالی ورزش شهرستان دشتستان رئیس هیئت فوتبال استان

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رئیس نظرآقایی هیئت نجات غریق دشتستان به حمایت از زاهدی فر داور برازجانی لیگ برتر فوتبال از سمت خود استعفاء داد

  • 14:10
  • 417  بازدید

روح الله فیروزنظرآقا سلام _ در پی محرومیت ناجوان مردانه محمدحسین زاهدی فر داور برازجانی و بین المللی لیگ برتر فوتبال کشورمان از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ که اهالی ورزش شهرستان دشتستان رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر باعث و بانی آن می دانند بیشتر روئسای هیئت های ورزشی شهرستان دشتستان از جمله روح الله فیروز رئیس هیئت نجات غریق و غواصی شهرستان دشتستان در حمایت از داور بین المللی شهرستان و استان جناب مهندس زاهدی فرد، استعفا خود را به ریاست محترم اداره ورزش جوانان این شهرستان تقدیم کردند.
متن استعفای جناب فیروز به شرح ذیل است:
ریاست محترم اداره ورزش جوانان شهرستان دشتستان.
احتراما باتوجه به سلسله اقدامات غیر قانونی و برخوردهای سلیقه ای  و محرومیت های ناجوان مردانه ورزشکاران این شهرستان برخود واجب دانستم ضمن محکوم کردن حرکت نا شایست رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر و در حمایت از داور بین المللی شهرستان و استان جناب مهندس زاهدی فرد،استعفا خود را به حضورتان تقدیم می نمایم.

روح الله فیروز
رئیس هیئت نجات غریق و غواصی شهرستان دشتستان.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.