روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، رئیس شورای روستای آلیوسفی صبح امروز سه شنبه سوم مردادماه طی گفتگو با خبرنگار نظرآقا سلام از رضایت خود و مسئولان محلی این روستا از زحمات و خدمات س

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رئیس شورای روستای آلیوسفی: از همکاری و تلاش دهیار نظرآقا در کمک به پیشرفت آلیوسفی راضی هستیم

  • 14:34
  • 279  بازدید

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، رئیس شورای روستای آلیوسفی صبح امروز سه شنبه سوم مردادماه طی گفتگو با خبرنگار نظرآقا سلام از رضایت خود و مسئولان محلی این روستا از زحمات و خدمات سیدمحمود موسوی نژاد دهیار نظرآقا و مسئول تعاونی دهیاریهای بخش سعدآباد خبر داد.

  جواد دهداری اظهار داشت: همکاری و تلاش های اخیر جناب آقای مهندس موسوی نژاد مسئول تعاونی دهیاری های بخش سعدآباد در جهت پیشرفت و حرکت رو به جلو روستای آلیوسفی کاملا رضایت بخش می باشد.
جواد دهداری رئیس شورای کنونی روستای آلیوسفی و منتخب جدید مردم در شورای این روستا ضمن رضایت کامل از عملکرد سیدمحمود موسوی نژاد مسئول تعاونی دهیاریهای بخش سعدآباد اظهار امیدواری نمود که موسوی نژاد برای چهار سال دیگر نیز در جایگاه و سمت خود هم بعنوان دهیار نظرآقا و هم بعنوان مسئول تعاونی دهیاریهای بخش سعدآباد باقی بماند تا مردم روستای آلیوسفی و تمام روستاهای تابع نظرآقا بتوانند از خدمات ایشان بهره کافی را ببرند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.