روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ حضور پرشور و تاریخی مردم نظرآقا در روز 29 اردیبهشت ماه در پای صندوقهای رای و انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی بعنوان رئیس جهمور ایران و نیز انتخاب 5 عضو جدید در شورای اسلامی محل برگ ز

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

شورای جدید نظرآقا چه زمانی آغاز به کار خواهد کرد؟ + عکس

  • 1:11
  • 365  بازدید

 

نظرآقا سلام _ حضور پرشور و تاریخی مردم نظرآقا در روز 29 اردیبهشت ماه در پای صندوقهای رای و انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی بعنوان رئیس جهمور ایران و نیز انتخاب 5 عضو جدید در شورای اسلامی محل برگ زرینی را در تاریخ انتخابات مرکز دهستان زیراه ورق زدند تا ضمن نا امید کردن دشمن از حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رای سرنوشت خود را نیز به مدت چهار سال به منتخبانشان در شورای اسلامی روستا بسپارند تا حق و حقوقشان را دولت محبوب تدبیر و امید طلب نمایند.

شورای جدید نظرآقا چه زمانی آغاز به کار خواهد کرد؟ + عکس

زمان آغاز به کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 14 مرداد ماه سال 96 آغاز می‌شود و منتختبان مردم نظرآقا آقایان: شاپور رزمجو، خداخواست بنویی، فیض الله خوش طینت، ایرج نظری و محمدحسین عبدالهی در روز شنبه چهاردهم مردادماه کار رسمی خود در شورای نظرآقا را آغاز خواهند کرد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.