روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  بسم الله الرحمن الرحیم انتخابات نمود دموکراسی در هر کشور دموکراتیک است . انتخاب حق تمامی انسانهاست ، احترام به رای و انتخاب مردم وظیفه تمامی کاندیداها و اقشار مختلف مردم است . کمک و همفکری با

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام تبریک و تشکر علی محمدزاده نائب رئیس شورای اسلامی نظرآقا از مردم و منتخبین آنها

  • 14:52
  • 515  بازدید

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات نمود دموکراسی در هر کشور دموکراتیک است . انتخاب حق تمامی انسانهاست ، احترام به رای و انتخاب مردم وظیفه تمامی کاندیداها و اقشار مختلف مردم است . کمک و همفکری با کاندیداهای منتخب وظیفه هر انسان عاقل و با شعوری است، این انتخاب برای همه مردم مبارک باد ، به نوبه خود این انتخاب را برای مردم فرهیخته روستای نظراقا و خود کاندیداهای محترم اقایان رزمجو ، بنویی ، نظری ، خوش طینت و عبدالهی تبریک عرض میکنم. برای اعتلای روستا از هیچ کمکی برای کاندیداهای منتخب دریغ نخواهم کرد. همچنین از هیئت برگزار کننده انتخابات و نمایندگان محترم کاندیداها و پاسگاه انتظامی محل که همکاریهای لازم را به نحو احسن انجام دادن مراتبط تشکر خود را اعلام میداریم. در پایان نیز از حضور چشم گیر مردم که به نظام و رهبر فقید انقلاب لبیک گفتند کمال تشکر را دارم.

با تشکر

علی محمدزاده _ معاونت شورای اسلامی نظراقا.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب اقای شاپور رزمجو
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف روستای نظراقا در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی را تبریک گفته و برایتان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت داریم. بی تردید خدمتگذاری به مردم شهید پرور این روستا فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه ، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرد و هم اسباب رضایت خاطر احاد مردم عزیز را فراهم سازد که انچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.
با تشکر
علی محمدزاده _ معاونت شورای اسلامی نظراقامطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.