روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ این روزها تنور صحبتهای های انتخاباتی در سرتاسر ایران اسلامی داغ و بحث اول محافل است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ پس از نهایی شدن اسامی شش نامزد تایید شده ریاست جمهوری

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

شنیده‌هایی از صلاحیت نامزدهای شورای نظرآقا

  • 14:16
  • 446  بازدید

 

نظرآقا سلام _ این روزها تنور صحبتهای های انتخاباتی در سرتاسر ایران اسلامی داغ و بحث اول محافل است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ پس از نهایی شدن اسامی شش نامزد تایید شده ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، تمام نگاه ها و پیگیری های مردم هر شهر روستا دوخته شده است بر روی تایید صلاحیت کاندیدهای مورد نظر خود در شوراهای شهر و روستای محل سکونتشان که در این خصوص هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از وضعیت صلاحیت‌ کاندیدهای شورای نظرآقا در دست نیست، هرچه هست گفته‌ها و شنیده‌هایی است كه از تایید و یا ردصلاحیت برخی از کاندیدها حكایت دارد و این شنیده ها هیچگونه رسمیتی ندارد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.