روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در چهاردهمین دوره مسابقات علمی هنرستان های فنی و حرفه ای سراسر کشور که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، هنرجویان کلاس دهم رشته کامپیوتر هنرستان کاردانش

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

درخشش هنرجویان نظرآقایی در مسابقات علمی هنرستان های فنی و حرفه ای کشور + عکس

  • 0:08
  • 467  بازدید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در چهاردهمین دوره مسابقات علمی هنرستان هایدرخشش هنرجویان نظرآقایی در مسابقات علمی هنرستان های فنی و حرفه ای کشور فنی و حرفه ای سراسر کشور که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، هنرجویان کلاس دهم رشته کامپیوتر هنرستان کاردانش دکتر حسابی نظراقا از بین تمام هنرستان های فنی استان بوشهر مقام اول را کسب نمودند.
شایان ذکر است، هنرجویان نظرآقایی علاوه بر کسب مقام اول استان در رشته کامپیوتر؛ بعنوان هنرستان ششم کشور نیز در همین رشته معرفی شدند.


مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.