روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _  مدیر پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام در پیامی آغاز سال جدید و نوروز را به مردم دیار نظرآقا تبریک و تهنیت گفت.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در پیام علی رزمجو به من

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام نوروزی رزمجو مدیر نظرآقا سلام

  • 1:10
  • 273  بازدید

 

نظرآقا سلام _  مدیر پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام در پیامی آغاز سال جدید و نوروز را به مردم دیار نظرآقا تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در پیام علی رزمجو به مناسبت آغاز سال جدید آمده است:

با تقدیم صمیمانه ترین درودها ...
بار دیگر تقدیر الهی، فرصت دیدار بهار را با هزاران نقش و نگار فراهم کرد تا جمال بی‌انباز خود را رونمایی و آدمی را به کمال بی‌مثال راهنمایی کند. کارگاه آفرینش، مجال رویت و معرفت مبدأ و معاد را در موسم بهار مهیا کرده و آیات الهی را در جای جای طبیعت، واقع ساخته تا نشان بی‌نشان او باشد.
نوروز مژده رسیدن بهار سحرآمیز طبیعت را به ما می‏دهد و بهار طبیعت دریچه‏ای برای گام نهادن به بهارستان جان است که بهارش بی خزان و جاوید . بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد.
با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است، به تمامی مردم دیار دوستداشتنی نظرآقا و همکاران سختکوشم در پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام تبریک عرض نموده، از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و  شکوفایی مرکز دهستان زیراه، مسئلت  می نمایم.
در خاتمه با تمسک بر خداوند متعال که تدبیر امور در ید قدرت اوست می ‌خواهیم حال ما را نیز به بهترین شکل متحول سازد تا همگان همدل و همصدا برای رقم زدن سالی پر از تلاش و کار و موفقیت گام های استوار و مستحکمی برداریم.


علی رزمجو
مدیر پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلاممطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.