روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، خطوط اینترنت اپراتور تلفن‌ همراه اول بیش از ده روز است در نظرآقا با مشکل عدم آنتن دهی مواجه شده است و موجب نارضایتی مردم و مشترکان این اپراتور از

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

نارضایتی مردم از قطع بودن چند روزه آنتن دهی اینترنت همراه اول در نظرآقا

  • 0:07
  • 291  بازدید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، خطوط اینترنت اپراتور تلفن‌ همراه اول بیش از ده روز است در نظرآقا با مشکل عدم آنتن دهی مواجه شده است و موجب نارضایتی مردم و مشترکان این اپراتور از آن شده است.

بر اساس آنچه شهروندان اظهار می کنند عدم آنتن دهی اینترنت برای مشترکین دردسر ساز شده و موجب نگرانی شهروندان شده و مشکلات زیادی را برایشان به وجود آورده است.

امید است مسئولین امر علت این قطعی و عدم آنتن دهی را اعلام کنند و پیگیریهای لازم جهت برقراری مجدد اینترنت همراه اول در نظرآقا را انجام دهند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.