روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  سلام دوستان خوبم..... همانطورکه مستحضر بودید سامانه ناپایدار بهمن در هفته های گذشته بصورت پراکنده به منطقه ما رسید که در پی آن وضعیت جوی بسیار خوبی به روستای ما هدیه شد. ولی طبق پیش بینی ها

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

آخرین وضعیت جوی منطقه با کارشناسی حسین زیرایی

  • 1:28
  • 298  بازدید

 

سلام دوستان خوبم.....

طبیعت نظرآقا


همانطورکه مستحضر بودید سامانه ناپایدار بهمن در هفته های گذشته بصورت پراکنده به منطقه ما رسید که در پی آن وضعیت جوی بسیار خوبی به روستای ما هدیه شد. ولی طبق پیش بینی ها، این سامانه روز یکشنبه 24 بهمن ماه بصورت کاملا قدرتمند به مناطق ما خواهد رسید که بی صبرانه همه منتظرش هستیم.
اما جهت اطلاع اهالی محترم عرض کنیم که، شدت این سامانه قوی بصورت بارش سیل آسا خواهد بود که پیشنهاد میشود دوستان و هم ولایتی ها تمهیدات لازم جهت مقابله با سیل و آبگرفتگی احتمالی را انجام دهند.
جزئیات بیشتر را در پست بعدی پیگیر باشید.

حسین زیرایی

هواشناس محلیمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.