روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ طی مراسمی با حضور فرماندا محترم شهرستان و مدیر کل شعب پست بانک های استان بوشهر در محل فرمانداری برازجان، دفتر پست بانک روستای نظرآقا از بین 36 شعبه فعال در سراسر شهرستان دشتستان

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پست بانک نظرآقا رتبه برتر شهرستان دشتستان را از آن خود کرد

  • 14:57
  • 392  بازدید

 

نظرآقا سلام _ طی مراسمی با حضور فرماندا محترم شهرستان و مدیر کل شعب پست بانک های استان بوشهر در محل فرمانداری برازجان، دفتر پست بانک روستای نظرآقا از بین 36 شعبه فعال در سراسر شهرستان دشتستان بعنوان برترین دفتر پست بانک این شهرستان معرفی گردید.

پست بانک نظرآقا رتبه برتر شهرستان دشتستان را از آن خود کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، دفتر پست بانک نظرآقا که از بدو تاسیس در بین دفاتر درجه یک این شهرستان قرار داشت، امروز در آئینی در محل فرمانداری؛ عنوان برترین دفتر پست بانک شهرستان دشتستان را به خود اختصاص داد و آقای مصطفی احمدی مدیر این شعبه؛ لوح سپاس را از دستان زارع فرماندار شهرستان دریافت نمود.

پست بانک نظرآقا رتبه برتر شهرستان دشتستان را از آن خود کرد

پست بانک نظرآقا رتبه برتر شهرستان دشتستان را از آن خود کرد

شایان ذکراست علاوه برلوح تقدیر، یک سکه تمام بهار آزادی از طرف فرماندار به مدیر دفتر پست بانک مرکز دهستان زیراه اهدا شد.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

برترین های نظرآقا سلام

هیئت های مذهبی روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.