روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در راستای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزا نفر جمعیت ۲۵ میلیارد ریال بصورت بلاعوض پرداخت می‌شود. به گزار

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

۲۵ میلیارد ریال وام بلاعوض بهسازی مسکن در استان بوشهر پرداخت می‌شود

  • 21:15
  • 348  بازدید

 

نظرآقا سلام: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در راستای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزا نفر جمعیت ۲۵ میلیارد ریال بصورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ حیدری‌بریدی از بهسازی مسکن روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: 2500 مسکن در استان بوشهر مشمول این طرح هستند که در شهرهای ساحلی به هر واحد 20 میلیون تومان و دیگر مناطق 18 میلیون تومان وام با درصد سود 5 درصد پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به پرداخت وام بلاعوض برای بهسازی مسکن روستایی استان بوشهر تصریح کرد: در راستای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت 25 میلیارد ریال بصورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

منبع: اتحاد خبرمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.