روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ وضعیت رکود فوتبال در روستای نظرآقا در 4 سال گذشته به اوج خود رسیده بود و اگر پیش از آن تیم هایی از این دیار در مسابقات منطقه ای شرکت می کردند در طول این چهار سال این حضور کاملا ق

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

چگونگی احیا شدن مجدد فوتبال نظرآقا از زبان محمدرضا هاشمی پور موسس تیم اتحاد

  • 13:00
  • 347  بازدید

 

نظرآقا سلام _ وضعیت رکود فوتبال در روستای نظرآقا در 4 سال گذشته به اوج خود رسیده بود و اگر پیش از آن تیم هایی از این دیار در مسابقات منطقه ای شرکت می کردند در طول این چهار سال این حضور کاملا قطع شد تا فوتبال نظرآقا به دست فراموشی سپرده شود.
این بی توجهی ها ادامه داشت تا اینکه از حدود یکسال پیش سه تن از فوتبالیست های نظرآقا آقایان: محمدرضا هاشمی پور ، شهرام رزمجو و بهرام رزمجو تصمیم به احیای فوتبال این روستا گرفتند.
از یکسال پیش بود که همین گروه سه نفره که متشکل از دو نسل فوتبال نظرآقا بودند تصمیم گرفتند کار را با متحد کردن فوتبالیستهای نظرآقا در یک تیم واحد آغاز کنند.
استقبال بسیار خوب فوتبالیستهای نظرآقایی نیز موجب شد تا تیم فوتبال نظرآقا با نام متناسب ( اتحــــاد ) نظرآقا خیلی زود رونق بگیرد و زمینه حضور این تیم در مسابقات لیگ برتر فوتبال بخش سعدآباد پس از سال ها غیبت فراهم شود.
محمدرضا هاشمی پور یکی از همین سه نفری که نقش اصلی رونق مجدد فوتبال نظرآقا را دارد و امروز به عنوان موسس باشگاه و همچنین بعنوان سرپرست تیم فوتبال اتحاد نظرآقا انجام وظیفه میکند با خبرنگار نظرآقا سلام همکلام شد و گفت:

از آنجا که بنده خود فوتبالیست هستم ولی بدلیل مصدومیت از ناحیه زانو؛ یک سال و اندی از فوتبال که تمام زندگی من است دور هستم از این فرصت استفاده کردم و وضعیت فوتبال نظرآقا را در طول این یکسال بعنوان یک تماشاگر نگریستم که خدای واحد می داند دلم ابتدا بحال فوتبال نظرآقا و دوم برای فوتبالیستهای مستعد و جوانی که تعداد آنها کم هم نیست سوخت و هیچ تیمی از نظرآقا نیست که این جوانان استعدادهای خود را در آن شکوفا کنند و انگیزه های مثبت خود را بروز دهند.

از آن روز به بعد تصمیم گرفتم به کمک دوتن از فوتبالیستهای زحمتکش روستا آقایان شهرام و بهرام رزمجو با برنامه ریزی دقیق و فشرده این فوتبال کاملا مرده را تا حد امکان مجددآ احیاء کنیم که به حمدالله در اولین اقدام با همکاری و راهنمایی های دوستان خوبم آقایان: فرخنده پی رئیس تربیت بدنی منطقه سعدآباد ، فهیم مسئول هیات فوتبال منطقه سعدآباد و جناب نجفی رئیس هیات فوتبال استان بوشهر؛ تیم جدید اتحاد نظرآقا را بطور رسمی به ثبت رساندیم تا فوتبالیستهای روستا بتوانند بدون حاشیه بصورت منتخب در یک تیم واحد؛ فوتبال خود را ادامه دهند.

محمدرضا هاشمیپور

محمدرضا هاشمی پور در ادامه گفت: با همفکری برادران رزمجو و همچنین مشورت از دیگر فوتبالیستهای نظرآقا یک مجموعه 25 نفره از فوتبالیستهای خوب نظرآقا را شناسایی کردیم و به عضویت تیم اتحاد در آوردیم که به نظر بنده این تعداد نفرات در حال حاضر بهترین فوتبالیستهای نظرآقا هستند که میتوانند به این تیم کمک نمایند.

در مرحله بعد تهیه البسته ورزشی ، امکانات اولیه مثل توپ  و ... تیم و همچنین هزینه های جانبی اتحاد بود که عمده این هزینه ها را بصورت کاملا شخصی و بعضآ با کمک اسپانسر فراهم نمودم تا این تیم مثل گذشته در خور شان و آبرومندانه وارد میادین ورزشی شود و کم کسری از لحاظ امکانات نداشته باشد که علیرغم رقم بالای آن با توکل به خدای متعال تهیه شد.
تشکر میکنم از تمامی کسانی که ما را در این راه همراهی نمودند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.