روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X اقدام ناعادلانه اداره آبیاری منطقه سعدآباد در حق باغداران نظرآقایی X نظرآقا سلام X کشاورزی X علی رزمجو X عکس X اداره آبیاری X منطقه سعدآباد X قبض حق آب

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

اقدام ناعادلانه اداره آبیاری منطقه سعدآباد در حق باغداران نظرآقایی + عکس

  • 16:13
  • 390  بازدید

 

نظرآقا سلام _ اقدام ناعادلانه اداره آبیاری منطقه سعدآباد در حق کشاورزان نظرآقایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ اظهارات اهالی روستا بخصوص کشاورزان نظرآقا حاکی از آن است که اداره آبیاری رودخانه دالکی (منطقه سعدآباد) روز گذشته در کنار قبض حق آب نخیلات یک قبض دیگر به باغداران تحویل داده است تا هزینه تعمیر و نگهداری پمپاژ سعدآباد را پرداخت نمایند.

قبض حق آب

این در حالی است که پمپاژ مذکور فقط و فقط آبیاری نخیلات سعدآباد و دو روستای جتوط و درودگاه را بر عهده دارد و هیچگونه منفعتی برای مردم نظرآقا ندارد اما اداره آبیاری منطقه در اقدامی ابهام آمیز از کشاورزان نظرآقایی درخواست پرداخت هزینه کرده است.
این اقدام ابهام آمیز اداره آبیاری را به نوعی میتوان غیر عادلانه دانست؛ بطوریکه روستای نظرآقا از پمپاژ سعدآباد هیچگونه بهره ای نمیبرد و لازم است شورای اسلامی مرکز دهستان زیراه این موضوع را بررسی و از حق کشاورزان روستا دفاع نماید.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.