روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ افزایش ناگهانی قبوض و تعرفه های برق در روستاهای منطقه سعدآباد نارضایتی مردم را به همراه داشته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در اولین روزهای آبانماه 95 قبض ه

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

قبض های نجومی برق صدای روستانشینان منطقه سعدآباد را در آورد

  • 1:00
  • 258  بازدید

 

نظرآقا سلام _ افزایش ناگهانی قبوض و تعرفه های برق در روستاهای منطقه سعدآباد نارضایتی مردم را به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در اولین روزهای آبانماه 95 قبض های برق با درج قیمت های نجومی از سوی اداره برق به درب منازل شهروندان ارسال گردیده که مردم توانایی پرداخت آن را ندارند. قبض های برقی که هزینه آن برای برخی از منازل تا سقف یک میلیون تومان هم رسیده است.‌
گفتنی است؛ افزایش ناگهانی تعرفه های برق در آبانماه موضوعی است مهم  که می بایست توسط مسئولان شهری و روستایی منطقه سعدآباد مورد پیگیری و بررسی قرار گیرد.

قبض های نجومی برق و عدم توانایی پرداخت برخی از همشهریان در روستاها خطر احتمال قطعی برق منازلشان را در پی خواهد داشت.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.