روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

   نظرآقا سلام _ بازدید مشترک مهندس مرادی مدیرکل محترم و هیات دفتر فنی استانداری و همچنین مهندس کریم آزاد معاون عمرانی فرماندار و هیات همراه در خصوص بررسی میدانی و تایید مکان احداث بوستان ا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

مکان بوستان بزرگ نظرآقا مورد تایید مدیران شهرستان + تصاویر

  • 15:10
  • 369  بازدید

 

 نظرآقا سلام _ بازدید مشترک مهندس مرادی مدیرکل محترم و هیات دفتر فنی استانداری و همچنین مهندس کریم آزاد معاون عمرانی فرماندار و هیات همراه در خصوص بررسی میدانی و تایید مکان احداث بوستان امید در نظرآقا که با توضیحات موسوی نژاد دهیار و بازیارحقیقی ریاست شورای اسلامی نظرآقا؛ محل انتخاب شده مورد تایید مسئولان مربوطه قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ مهندس سیدمحمود موسوی نژاد دهیار مرکز دهستان زیراه در این خصوص به خبرنگار نظرآقا سلام گفت: نظر مسئولان بازدیدکننده از زمین محل احداث بوستان روستایی نظرآقا کاملا رضایت بخش بوده است و بحمدالله بزودی کلنگ احداث بوستان بزرگترین روستای منطقه سعدآباد به میزان هر نفر 3 متر مربع به زمین خواهد نشست.

بوستان روستای نظرآقا

بوستان روستای نظرآقا

بوستان روستای نظرآقا

بوستان روستای نظرآقا

بوستان روستای نظرآقا

عکس: محمد نامیمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.