روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  جلسه هماهنگی آغاز عملیات گاز رسانی به نظرآقا با حضور رئیس ادارات مربوطه برگزار شد. نظرآقا سلام _ جلسه هماهنگی آغاز عملیات گازرسانی مرکز دهستان زیراه 26 مهرماه به میزبانی دهیاری و شورای اسلامی

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

جلسه هماهنگی آغاز عملیات گاز رسانی به نظرآقا با حضور رئیس ادارات مربوطه + عکس

  • 17:33
  • 383  بازدید

 

جلسه هماهنگی آغاز عملیات گاز رسانی به نظرآقا با حضور رئیس ادارات مربوطه برگزار شد.

نظرآقا سلام _ جلسه هماهنگی آغاز عملیات گازرسانی مرکز دهستان زیراه 26 مهرماه به میزبانی دهیاری و شورای اسلامی با حضور روئسای ادارات گاز ، آب و برق منطقه سعدآباد و همچنین رئیس مخابرات محل در سالن اجتماعات دهیاری برگزار شد.

جلسه هماهنگی آغاز عملیات گاز رسانی به نظرآقا با حضور رئیس ادارات مربوطه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ در این جلسه ابتدا آقاى بازيارحقیقی رئيس شوراى اسلامى ضمن خوش آمد و خيرمقدم خدمت مدعوين از اهميت اين پروژه سخناني ايراد نمودند. که در ادامه حاضرین در جلسه هر کدام راهکارهاى لازم را جهت شروع عمليات گاز کشي در نظراقا ارائه نمودند. سپس مهندس موسوی نژاد دهیار سختکوش و زحمتکش نظرآقا ضمن جمع بندی این مهم، جهت بهبود و تسریع در روند گازکشی در محل سخنانى ايرد و همچنین راهکارهاى مناسبی را به نماينده و پيمانکار شرکت گاز ارائه نمودند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.