روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  بسم الله الرحمن الرحیمالسلام علیک یا ثارالله وابن ثارهشکر و سپاس خداوندی را سزاست که به ما توفیق داد بار دیگر با حکمت محرم و آموزه های قیام حسینی و حماسه عاشورا بیشتر آشنا شویم.محرم ماه سرخ عا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام تشکر رئیس شورای اسلامی از هیئتهای مذهبی نظرآقا

  • 17:04
  • 431  بازدید

 


بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ثارالله وابن ثاره
شکر و سپاس خداوندی را سزاست که به ما توفیق داد بار دیگر با حکمت محرم و آموزه های قیام حسینی و حماسه عاشورا بیشتر آشنا شویم.
محرم ماه سرخ عاشقی و شیدایی ، ماه عزت و آزادگی ،ماه دسته های ناب سینه زن ، ماه تعزیه و شکوه هئیت ها و چشمه سار اشک ها، ماه دل های سوخته در رثای حسین به نیمه خویش می رسد و نظرآقای بزرگ و حومه ، دیار عاشقان حسین (ع ) و دیار فرهنگ و ادب و مهربانی ، دیریست که بیرق خونین این نهضت راعاشقانه به دوش دارد و بر بلندای عزت و آزادگی به اهتزاز در آمده و درخشان تر از سالهای قبل کار نامه ای از افتخار و حماسه را به یادگار نهاده است ،تاسوعا و بخصوص عاشورا در نظرآقا کارنامه ای دارد که محبان حقیقت و رادمردی را مجذوب خویش نموده و دوستان اهل بیت را در سراسر کشور به تامل و تماشا کشانده است و این اصل را با باوری راسخ تر اعلام نموده است که راه سرخ حسین و یارانش تا همیشه تاریخ عزت بخش و حیات آفرین است .


اینجانب بر خود لازم و واجب می دانم از همه عزیزان ، مداحان ، روحانیون و علماء و دست اندر کاران، مسئولان هیئت های مذهبی روستا منجمله هیئت حضرت ابوالفضل العباس (ع ) که باسینه زنی ، زنجیرزنی و حرکت نعش در شب ها و روزهای تاسوعا و عاشورا نمایشی از حماسه حسینی به یاد گذاشتند ، هیئت حضرت سیدالشهداء (ع) که مدتهای طولانی با تمرین و ممارست برای اجرای تعزیه بزرگ کشوری تدارک و مخارج زیادی صرف نمودند و با اجرای مجالس تعزیه در این ایام بخصوص تعزیه بیاد ماندنی روز عاشورا که بحق تکرار کربلای واقعی در نظراقا بود، همچنین هیئت اباصالح المهدی(عج ) که با اجرای مراسم ویژه شیرخوارگان ابهت و مجد و عظمت مرکز دهستان زیراه را در خاطره ها طنین انداز نمودندو همه سرورانی که برای برپایی و نظم و امنیت هر چه با شکوه تر مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین و 70تن از یاران با وفای ایشان کوشیدند از جمله نیروهای نظامی و اتتظامی ، راهنمایی و رانندگی ،بسیجیان غیور پایگاه مقاومت سلمان فارسی، دهیاری و اعضای محترم شورای اسلامی و ....صمیمانه تقدیر و تشکر نموده توفیقات روز افزون همه را از در گاه حضرت باریتعالی خواستارم . در خاتمه فرصت را مغتنم شمرده و نوید حیات بخش "کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا را یاد آور می شوم تا به گوش جان سپاریم و آزادگی مد نظر سید و سالار شهیدان را سر مشق زندگی خود قرار دهیم.


 رئیس شورای اسلامی نظراقا
محمود بازیار حقیقیمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.