روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد X نظرآقا سلام X پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام X علی رزمجو X سرشماری X مرکز دهستان زیراه X روستا X سایت X وبل

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد +تصاویر

  • 23:48
  • 413  بازدید

 

سر شماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ منظور آغاز و چگونگی روند مطلوب و دقیق سرشماری ملی نفوس و مسکن دهیاران روستاهای بخش سعدآباد در جلسه ای که با حضور رزمجو بخشدار بخش سعدآباد تشکیل شده بود حاضر و از نحوه فعالیت و جهت دهی مردم در سرشماری آگاه و پس از تبادل نظر آمادگی خود را هم طراز با دیگر وظایف محوله اعلام نمودند.
در ابتدا بخشدار بخش سعدآباد در موضوع اهمیت و جایگاه سرشماری در برنامه ریزی مدون و دقیق در برنامه ریزی کلان مسئولین در تمام ابعاد سخنانی ایراد و افزود: علم آمار و آمارگیری از زمان های دیر در تمام کشورها بعنوان یک امر لازم جریان داشته و همواره دقت و صحت دو هدف اصلی در آمار هستند که می بایست توسط شهروندان و متولیان امر مورد استفاده قرار گیرند.

رزمجو خاطر نشان کردند: برای اولین بار در تاریخ سرشماری در کشور بصورت اینترنتی عمل می گردد که با تدابیر دولت تدبیر و امید بخش مهمی از روند دولت الکترونیک عملی گردید و بازتاب عملی این سر شماری دقت توام با صحت می باشد که جامعه ی آماری کشور از آن استفاده می نمایند.

بخشدار سعدآباد از دهیاران بخش خواست با تمام توان با مسئولین سرشماری همکاری و در جهت ترغیب آنها به شرکت در وقت مقرر بصورت اینترنتی عمل نمایند.

آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد

آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد

آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در بخش سعدآباد

منبع: اتحاد خبرمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.