روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X درخشش دو نونهالان نظرآقایی در فستیوال مدارس فوتبال کشور X ایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام X نظرآقا سلام X علی رزمجو X فستیوال X تصاویر X دانش آموزان X روستا X و

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

درخشش دو نونهالان نظرآقایی در فستیوال مدارس فوتبال کشور + تصاویر

  • 9:30
  • 413  بازدید

 

نظرآقا سلام _ هجدهم شهریورماه با حضور کارشناسان فوتبال، فستیوال مدارس فوتبال جنوب کشور در زمین چمن استادیوم شهدای ارتش شیراز برگزار شد.

به گزار ش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ فستیوال رده سنی 11 سال مدارس فوتبال جنوب کشور در شهر شیراز با حضور تیمهایی از استانهای بوشهر ، کهگلویه و بویر احمد ، فارس و هرمزگان به مدت یک روز در استادیوم شهدای ارتش شهر شیراز برگزار شد که با قهرمانی اکادمی فوتبال پارس دشتستان از استان بوشهر به پایان رسید.

شایان ذکر است؛ امیررضا عاملی فرزند دکتر الله کرم و صادق بنافی فرزند شکرالله دانش آموزان نظرآقایی اکادمی پارس با حضور تاثیر گذار و چشم گیر خود سهم بسزایی در قهرمانی تیم دشتستان در این رقابتها داشتند.

پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام این قهرمانی را به آقایان امیررضا عاملی و صادق بنافی دو استعداد نونهال در حال ظهور فوتبال نظرآقا تبریک عرض مینماید و برای این دو عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند بزرگ خواستار است.

درخشش دو نونهالان نظرآقایی در فستیوال مدارس فوتبال کشور

درخشش دو نونهالان نظرآقایی در فستیوال مدارس فوتبال کشور

امیررضا عاملی و صادق بنافی

امیررضا عاملی و صادق بنافیمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.