روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X درخواست رفع خاموشی معابر نظرآقا X نظرآقا سلام X پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام X علی رزمجو X خیابان X خاموشی X دهیار X مرکز دهستان زیراه X سایت

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

درخواست رفع خاموشی معابر نظرآقا + تصاویر

  • 1:56
  • 322  بازدید

 

نظرآقا سلام _ امروزه روشن سازی معابر اصلی و حتی فرعی یکی از نیازهای جامعه محسوب می شود که در مسیرهای پر رفت آمد با توجه به گسترش فعالیت ها، ایمنی رانندگی در شب از اهمیت خاصی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ طی چند وقت گذشته جاده اصلی نظرآقا؛ شب ها بخش عظیمی از این مسیر یا در تاریکی مطلق به سر می برد و یا از روشنایی مناسب برخوردار نیست که این امر نگرانی و اعتراض اهالی را برانگیخته است.

تاریکی بخشی از خیابان اصلی نظرآقا که پر ترافیک ترین مسیر روستایی منطقه سعدآباد محسوب میگردد، این روزها به علت نامعلومی در تاریکی مطلق به سر می برد و احتمال وقوع حادثه را به حداکثر ممکن رسانده است.

از دهیار محترم تقاضای رسیدگی این امر را داریم.

درخواست رفع خاموشی معابر نظرآقا

درخواست رفع خاموشی معابر نظرآقا

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
  • 8 سال پیش - 18:19
    از آقای رزمجو مدیر سایت نظرآقا سلام تشکر میکنم که پیگیر تمام مسائل روستا هستند. بله دقیقا این خاموشی در جاده اصلی و داخل نظرآقا خیلی خطرناک است و ممکن هست اتقاق تلخی رخ بدهد.
کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.