روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X پیام تبریک رئیس شورای اسلامی نظرآقا به مناسبت عید سعیدفطر X نظرآقا سلام X پیام تبریک X علی رزمجو X سایت X وبلاگ X مرکز دهستان زیراه X عید فطر

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی نظرآقا به مناسبت عید سعیدفطر

  • 4:12
  • 260  بازدید

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روزه یکسو شد و عید آمد و دلها برخاست    می زخمخانه به جوش آمد ومی ، باید خواست

مکن زغصه شکایت که در طریق طلب           به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

عیدآمد ، عیدسعیدفطر وروزی که خداوند با حلول ماه شوال درِ رحمت خویش را به روی تمامی بندگان می گشاید و شما روزه داران پاداش یک ماه عبادت و کوشش خود را که همان بخشش گناهان و خشنودی حضرت رحمان است رادریافت ، وروح پاکتان دوباره جوان می گردد و رایحه‌ی خوشبوی الهی در کالبدتان دمیده می شود.

شمابزرگواران نیک پندارو نیک گفتار ونیک کردار که درماه مبارک رمضان در رسیدن به حق و کسب رضای معبود گوی سبقت را ربوده و سهم بیشتری از برکات خوان گسترده عید سعید فطر رادریافت خواهیدفرمود.

عید فطر، روز جشن است، جشن نزدیکی و قرب به بارگاه الهی، جشنی که به مناسبت پایان یک ماه عبادت مخلصانه و به شکرانه بازگشت انسان به فطرت پاک خویش برگزارو به ستایش باری تعالی به جشن و سرور می پردازیم .

امیدوارم که پس از پایان ماه مبارک رمضان در کارنامه اعمال خود جز نیکی نیاریم و در زمین مصفّای دل جز بذر خوبی نکاریم.

اینجانب ازطرف خودومجموعه‌ی منسجم شورای اسلامی این عیدفرخنده وبزرگ اسلامی را به شما موحدان ،عاشقان ودلدادگان صیام وخانواده‌ی محترمتان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندیتان راازخداوندمتعال مسئلت می نمایم . وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى .

 

داراب هاشمی پور

رئیس شورای اسلامی روستای نظرآقامطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.