روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا X دهیاری X نظرآقا سلام X رونمایی X سیدمحمود موسوی نژاد X علی رزمجو X پایگاه X سایت X استاند

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا + تصاویر

  • 14:21
  • 325  بازدید

 

نظرآقا سلام _ جلسه رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا

پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان بوشهر با حضور معاون عمرانی استاندار ، دهیار نظرآقا و تنی چند ازبخشداران و دهیاران مناطق مختلف استان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، مهندس موسوی نژاد دهیار محترم مرکز دهستان زیراه و نماینده دهیاران بخش سعدآباد در گفتگو با نظرآقا سلام ضمن اعلام این خبر گفت: این پایگاه با هدف تسریع در اطلاع رسانی صحیح و همچنین نمایان کردن تلاش گسترده دهیاران استان طراحی شده است.

وی گفت: با اینکه مرکز دهستان زیراه مدتهاست ازطریق پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام خبرهای نظرآقا از جمله فعالیتهای دهیاری محل را به خوبی پوشش میدهد و به مسئولان استانی و شهرستانی انعکاس میدهد. اما نبود یک منبع بروز و جامع به صورت کاملا تخصصی برای دیگر دهیاری های استان جهت تحت پوشش قرار دادن فعالیتهای آنها کاملا احساس می شد که عدم وجود این پایگاه، گاه باعث مغفول ماندن فعالیت گسترده دهیاری های استان در فضای رسانه ای می شد و اکنون سعی شده است با حمایت و پشتیبانی معاونت محترم امور عمرانی استانداری این امکان در قالب این پرتال فراهم و در اختیار دهیاران عزیز قرار گیرد.

سید محمود موسوی نژاد

رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا

رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا

رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا

رونمایی از پرتال اطلاع رسانی دهیاری های استان با حضور دهیار نظرآقا

عکس: حسین استوارمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.