روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X روز تصمیم گیری مردم درخصوص عملکرد شورای محل نزدیک است X نظرآقا سلام X علی رزمجو X مرکز دهستان زیراه X سایت X وبلاگ X پایگاه اطلاع رسانی X روستا X انتخابات

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

روز تصمیم گیری مردم درخصوص عملکرد شورای محل نزدیک است

  • 2:00
  • 462  بازدید

 

روز تصمیم گیری مجدد مردم درخصوص اعضای شورای محل نزدیک است

نظرآقا سلام _ حال که در سرازیری پایان دوره شورای محل فعلی نظرآقا هستیم ، اعضای شورای محل باید توجه داشته باشند که روز تصمیم گیری مجدد مردم نزدیک و همانگونه که مردم در انتخابات گذشته بخصوص هفتم اسفند نشان دادند ، قرار نیست که به مردم داریهای معمول رای دهند بلکه درنهایت این عملکرد و چهره نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) است که موجب رای مثبت و یا منفی مردم به آنها خواهد شد ، پس بهتر آن است که به سمتی حرکت کنید که از فرصت باقی مانده نهایت استفاده را ببرید.

وعده های که داده شده هیچگاه فراموش نخواهد شد و این شمایید که باید پاسخگو باشید ، خیلی زیبنده نیست که برای مثال در یک دوره شورا، اعضای آن از پس حل معضل کنترل احشام ولگرد  در نظرآقا برنیایند ، آنهم شورایی که در روز مناظره اشان مدعی بودند این وضعیت و مشکل را سر و سامان میدهیم . . . اما حال این وضعیت وخیم تر و بدتر از روزیست که شما آنرا تحویل گرفته اید.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.