روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  اقدام بی اساس اداره آب سعدآباد در نظرآقا نظرآقا سلام _ پس از اعتراضات گسترده مردم مرکز دهستان زیراه در فضای مجازی بخصوص در گروه و صفحه اجتماعی نظرآقا سلام مبنی بر بی آبی و افت فشار در خطوط آب

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

اقدام بی اساس اداره آب سعدآباد در نظرآقا + تصاویر

  • 2:00
  • 332  بازدید

 

اقدام بی اساس اداره آب سعدآباد در نظرآقا

نظرآقا سلام _ پس از اعتراضات گسترده مردم مرکز دهستان زیراه در فضای مجازی بخصوص در گروه و صفحه اجتماعی نظرآقا سلام مبنی بر بی آبی و افت فشار در خطوط آبرسانی این روستا، بالاخره صدای شهروندان نظرآقایی با ماهها تاخیر به اداره آب سعدآباد رسید. و ریاست این اداره، جهت پیگیری این مهم و رفع مشکلات مردم نظرآقا در خصوص بی آبی و تغییراتی در خطوط لوله کشی این روستا وارد عمل شد.

فرخ سربست رئیس اداره آب سعدآباد در این باره گفت: جهت برطرف نمودن بی آبی و افت فشار آب درنظرآقا بخصوص ساکنین نظرآقایی در بالای این روستا که با مشکلات بیشتری روبرو هستند اقدام به نصب شیر فلکه هایی با قابلیت تغییر( کم و زیاد کردن ) با فواصل 500 متر برای جمع شدن آب در خطوط لوله ها در مکانهایی که سرازیری وجود دارد نموده ایم که انشاالله مثمر ثمر واقع گردد.

 

گفتنی است، این اقدام از سوی اداره آب سعدآباد در نظرآقا کاریست بی اساس و بی برنامه که دردی از مشکلات بی آبی در مرکز دهستان زیراه را درمان نمیکند.

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

 اداره آب سعدآباد

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.